Elcom cloud - mojakasa.sk

Spoločnosť Elcom pre klientov, ktorí využívajú ich ekasa pokladnice E50, E150, Efox, E80, ..... vytvorila nástroj - služby Elcom cloud. Tento slúži na kompletnú evidenciu všetkých tržieb, vkladov, výberov. Možnosť export a tlače rôznych druhov uzávierok. Ideálne pre kontrolu majiteľov, či účtovnícke firmy evidujúce tržby na ekasách.

Citujeme výrobcu :

Podarilo sa nám zabezpečiť, aby každý majiteľ eKasa pokladnice alebo tlačiarne od firmy ELCOM, mal vždy po ruke svojho „pomocníka“. Ten zabezpečí, aby mal majiteľ našich zariadení neustále informácie o predaji, predajniach a zamestnancoch. To všetko v mobile, tablete, alebo v počítači.
Snažili sme sa, aby vaši zákazníci nemuseli na svojich zariadeniach už nič dopĺňať alebo vymieňať. 
Je potrebné, aby si svoje zariadenia aktualizovali na najnovšiu verziu programového vybavenia. Všetky funkcie a informácie sú im dostupné automaticky po registrácii na stránke mojakasa.sk.

"Toto je ešte len začiatok nových riešení a možností, ktoré pre vás a vašich zákazníkov pripravujeme." 

Aplikácia moja kasa zjednoduší a zefektívni  podnikanie vašich zákazníkov. S mojou kasou budú vždy vedieť, aký je aktuálny stav ich pokladníc, jednoducho si vyhľadajú akýkoľvek pokladničný doklad, či vytvoria intervalovú uzávierku. Je jedno, či sa používatelia nachádzajú priamo na prevádzke, oddychujú doma s rodinou  alebo sa opaľujú pri mori.  Jediné, čo potrebujú, je len pripojenie na internet. Všetky informácie z eKasy nájdu na jednom mieste - spolu a prehľadne. 

Video ukážky :

Ako sa zaregistrujem? 

Prehľad uzávierok 

Prehľad dokladov a predajov

 

 

Ukázať / Skryť mapu

Telefón

+ 421 905 275 832

Email

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Adresa

Železničiarov 296/40, 028 01 Trstená